Rainbow System Polska


Przedstawiciel odkurzaczy Rainbow

Osoby, które szukają uniwersalnego urządzenia do sprzątania, mogą zapoznać się z ofertą odkurzaczy. Rainbow System Polska proponuje prezentację sprzętu w domu potencjalnego klienta. Aby zamówić demonstrację, należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej. Przedstawiciel odkurzaczy Rainbow przyjedzie ze sprzętem pod wskazany adres. Prezentacja nie zobowiązuje do zakupu.

Na stronie online można zapoznać się ze specjalnymi końcówkami do odkurzacza. Rainbow Power Nozzle czyści wykładziny, płytki i linoleum. Szczotkę docenią właściciele zwierząt, a to dlatego, że usuwa zwierzęcą sierść z dywanów. Wyposażono ją w reflektory LED. Szczotka ma gumowy zderzak chroniący ściany i meble przed obiciem.

Do oferty dystrybutora należy też RainMate. Urządzenie wykorzystuje wodę w celu rozprowadzenia świeżego zapachu w domu. Proponuje klientom również olejki zapachowe i środki czystości. Klienci, którzy zakupili odkurzacz, mogą skorzystać z usług autoryzowanego serwisu, który sprawnie usuwa usterki.

Dodano: 18-07-2023


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Branże

Informacje
Telefon: (22) 833 76 25

WWW: https://rainbowsystem.com.pl/

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Kod pocztowy: 01-643

Miejscowość: Warszawa
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2024.