„PAPAYA PRINT” Agnieszka Wojtasiewicz, Marcin Wojtasiewicz s.c.


https://papayaprint.pl/ | Oklejanie samochodów sulechów

Papaya Print to drukarnia posiadająca wieloletnie, bogate doświadczenie, oferująca najbardziej wymagającym klientom unikalne projekty. Wśród nich znajduje się niezwykle profesjonalne oklejanie samochodów w Sulechowie.

Usługa przyciemniania szyb nadaje autom bardzo elegancki wygląd, a ponadto sprzyja poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy – ze względu na zatrzymanie promieniowania IR, dzięki czemu wnętrze pojazdu nie nagrzewa się nadmiernie. Drukarnia wykorzystuje do oklejania specjalne folie okienne chroniące szyby samochodów przed stłuczeniami i różnego rodzaju zarysowaniami.

Firma znajduje się w Sulechowie, ale realizuje ogólnopolskie projekty na terenie całego kraju. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i agencji reklamowych, korporacji czy też rozmaitych instytucji. Z unikalnymi propozycjami drukarni można się zapoznać na stronie internetowej Papayaprint.pl.

Dodano: 13-01-2019


Dodaj Opinie
Właśnie dla firmy Papaya Print oddałam swoje auto w celu oklejenia go i wywiązali się wzorowo z powierzonego im zadania.


Ocena 3

Branże

Informacje
Telefon: 606 680 052

WWW: https://papayaprint.pl/

Adres: Piaskowa 1

Kod pocztowy: 66-100

Miejscowość: Sulechów
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2024.