Kakus Kamil Kowgier


Kakus Kamil Kowgier | Wycinka drzew usługi cennik

Każdy, kto chce podjąć współpracę z rzetelną i terminową firmą sprzątającą, powinien wybrać Sclean. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży podmiot bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzątaniem biur, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, części wspólnej w blokach i kamienicach. Poza standardowymi pracami porządkowymi pracownicy mogą również posprzątać po remoncie. Firma korzysta z nowoczesnych urządzeń i specjalistycznych środków chemicznych, co umożliwia szybkie usunięcie pyłu czy pozostałości po farbie i tynku.

Podmiot podejmuje się również sprzątania terenów zielonych oraz parkingów. W ofercie znajdują się także frezowanie pni, wycinka drzew oraz inne usługi. Cennik można sprawdzić na stronie internetowej. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Dodatkowe pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Dodano: 17-12-2022


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Branże

Informacje
Telefon: 509 946 146

WWW: https://sclean.pl

Adres: Dworska 2

Kod pocztowy: 41-219

Miejscowość: Sosnowiec
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2024.