Cynamon Events


Catering komunia Łódź | https://cynamon-events.pl/

Szukasz firmy cateringowej, która specjalizuje się w cateringu na komunię? Firma Cynamon Eventy oferuje catering na komunię w Łodzi i spełni Twoje oczekiwania, jeśli należą do nich między innymi:

  • wysoka wydajność firmy. Zaprosiłaś mnóstwo gości, toteż wymagasz, aby każda potrawa lub przystawka była przygotowana w formie kilkunastu porcji?
  • ceny. Nikt nie lubi przepłacać. W związku z tym, warto jest sięgnąć do menu, które zawiera wszelkie informacje o danej potrawie, także jeśli chodzi o cenę i liczbę porcji;
  • wysokie umiejętności kucharzy. Posiłki muszą być przede wszystkim pyszne i smakować gościom;
  • dostosowanie się do klienta i różnorodność. Nie lubisz gorzkiej czekolady? Możesz zamówić mus czekoladowy z białą lub mleczną czekoladą, podobnie jest w przypadku innych deserów lub kanapek czy innych przekąsek. Drobne modyfikacje i sugestie klienta są brane pod uwagę podczas współpracy z firmą cateringową.
Dodano: 17-03-2019


Dodaj Opinie
Zamówiony catering w Cynamon Events okazał się być nie tylko smaczny, ale również estetycznie podany. Goście byli zachwyceni, a i ja byłem zadowolony, bo nie musiałem tego wszystkiego przygotowywać. :)


Ocena 3

Branże

Informacje
Telefon: +48 690 819 618

WWW: https://cynamon-events.pl/

Adres: Rogozinskiego 15

Kod pocztowy: 90-002

Miejscowość: Łódź
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2024.