ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Przewody sterownicze

Wszystkie przewody sterownicze znajdujące się w ofercie sklepu Elektryzuj.com.pl to wysokiej jakości produkty, które zostały stworzone przez dobre polskie i zagraniczne marki. Elementy te są niezwykle istotne, ponieważ mają bardzo uniwersalny charakter i można je wykorzystywać do tworzenia połączeń stałych i ruchomych. Odpowiednio giętkie i elastyczne przewody znajdują się w ofercie sklepu Elektryzuj od samego początku, bo są niezbędne w pracy elektryków.

Firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową.  W sklepie znajdziesz oprócz kabli i przewodów także obudowy i rozdzielnie, sprzęt siłowy, akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej oraz automatyki domowej. Wszystko, co konieczne, do przeprowadzenia małego i dużego remontu. Więcej o każdym produkcie można przeczytać bezpośrednio na stronie www.

Dodano: 31-05-2018


Dodaj Opinie
Rzetelny i profesjonalny dostawca osprzętu elektrycznego. Trzeba przyznać, że mają w swojej ofercie bogaty wybór w rozsądnych cenach. Od przewodów po aparaturę modułową - każdy znajdzie tu co odpowiedniego dla własnych potrzeb.


Ocena 5

Branże

Informacje
Telefon: 502-550-001

WWW: https://www.elektryzuj.com.pl/

Adres: Gdańska 35B

Kod pocztowy: 6-491

Miejscowość: Jastrowie
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2019.