DR SPIL POLSKA


Producent placów zabaw dla przedszkoli | Dr Spil Polska

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla przedszkoli, zajmujący się zarówno produkcją zestawów, jak i wykonywaniem projektów placów zabaw na zamówienie. Podczas sporządzania projektu dla klienta firma korzysta z gotowych aranżacji, jakie ma w swojej ofercie i dostosowuje je do potrzeb oraz oczekiwań zleceniodawcy.

Po zaakceptowaniu projektu przez klienta przedsiębiorstwo przystępuje do montażu zestawów konstrukcyjnych na wyznaczonym terenie. Zestawy te składają się z konstrukcji stalowych, elementów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz elementów dekoracyjnych. Ukończony i oddany do użytku plac zabaw jest miejscem nie tylko bezpiecznym, ale również atrakcyjnym dla dzieci, rozbudzającym ich wyobraźnię.

Wśród projektów oferowanych przez producenta znajdują się konstrukcje przypominające statki kosmiczne, zamki, domki z bajek oraz dżungle.

Dodano: 09-08-2018


Dodaj Opinie
Place zabaw od Dr Spil są przede wszystkim solidne i trwałe. Dodatkowo mamy możliwość wybrania takiego zestawu, który będzie nam najbardziej odpowiadał - ich oferta jest bardzo elastyczna. :)


Ocena 4

Branże

Informacje
Telefon: 722210988

WWW: https://spil.pl/

Adres: Jana Pietrusińskiego 14

Kod pocztowy: 40-842

Miejscowość: Katowice
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2019.