Bilinguo


http://bilinguo.pl/angielski-biznesowy-online-skype/

W dzisiejszych czasach podstawą w świecie biznesu jest znajomość języka angielskiego tzw. Business English. Najlepszym rozwiązaniem dla jego nauczenia się są korepetycje online. To opcja szczególnie korzystna dla zapracowanych osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do korepetytora.

Terminy lekcji można dopasować do swojego własnego grafiku. Liczne wyjazdy służbowe to nie problem, ponieważ nauka biznesowego angielskiego przez Skype pozwala na uczestniczenie w zajęciach w każdym miejscu, wystarczy dostęp do Internetu. Podjęcie kursu biznesowego języka angielskiego to nie tylko inwestycja w siebie, ale również w swoją karierę. Podczas rozmów kwalifikacyjnych coraz częściej poziom języka jest dokładnie sprawdzany, dlatego konwersacje przez Skype świetnie przygotują do rozmowy o pracę. Wystarczy wejść na serwis bilinguo.pl i już teraz rozpocząć naukę.

Dodano: 28-02-2019


Dodaj Opinie
Oferta od Bilinguo przekonuje mnie w 100% - nauka języka angielskiego w trybie online okazała się świetnym pomysłem na podniesienie poziomu swoich umiejętności. :)


Ocena 3

Branże

Informacje
Telefon: (+48) 793-281-287

WWW: http://bilinguo.pl/

Adres: Karmelicka 28

Kod pocztowy: 33-332

Miejscowość: Kraków
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2019.