AGRO CENTRUM

Nasiona kwiatów jednorocznych

Czymże byłby dom bez pięknego ogrodu z ciemnozielonym gęstym trawnikiem i kolorowymi kwiatami na rabatach. Nawet osoby bardzo zapracowane starają się, aby ich posesja wyglądała  jak najpiękniej, dlatego już wczesną wiosną zaczynają się poszukiwania odpowiednich kwiatów, które będą kwitły przez długi czas, napawając dumą właścicieli i przyciągając wzrok przechodniów. Wiele osób kupuje gotowe sadzonki, ale są i takie, które pragną wyhodować własną rozsadę i kupują nasiona kwiatów jednorocznych i wieloletnich, aby stworzyć z nich nieprzeciętne kompozycje. 

Bardzo wiele ciekawych odmian kwiatów rabatowych i na balkony można zakupić na stronie naszeogrody.com.pl. Wśród nich znajduje się niezwykłej urody dzwonek karpacki, dostępny w białym i niebieskim kolorze. Wzrok przyciąga także dziwaczek żółty o dużych kwiatach i słodkim zapachu, a długim kwitnieniem charakteryzuje się aster książęcy jedno i wielokolorowy. Wybór jest naprawdę trudny.

Dodano: 23-02-2018


Dodaj Opinie
Zakupiłem już nasiona kwiatów jednorocznych w Agro Centrum na ten rok do mojego ogrodu. W Agro Centrum kupuję co roku. Bardzo dobra jakość sadzonek i nasion.


Ocena 3

Branże

Informacje
Telefon: 795 492 446

WWW: https://www.naszeogrody.com.pl/

Adres: Pniewo 80B

Kod pocztowy: 99-311

Miejscowość: Bedlno
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2019.