A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.


http://www.aga-analytical.com.pl/ | Homogenizator laboratoryjny

Homogenizacja w laboratirum jest jednym z podstawowych procesów chemicznych. Do jej wykonania niezbędny jest oczywiście odpowiedni sprzęt, który zapewnia specjalne warunki umożliwiające połączenie się dwóch lub większej liczby substancji, które w normalnych warunkach nie mogłyby stworzyć jednorodnej mieszaniny.
Jeśli w Twoim laboratorium potrzebny jest profesjonalny i bardzo nowoczesny homogenizator laboratoryjny, to polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową aga-analytical.com.pl i sprawdzić ich ofertę na tego typu urządzenia. U nich dostępne są różnego typu homogenizatory, które na pewno przydadzą się Twoim pracownikom do wykonywania codziennych czynności, bardzo ważnych w każdym laboratorium. 
Firma A.G.A ANALYTICAL działa już od ponad dwudziestu lat. W ich ofercie dostępnych jest naprawdę wiele różnych maszyn niezbędnych w każdym profesjonalnym laboratorium chemicznym. Dlatego, jeśli zależy Ci na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości, to koniecznie odwiedź ich stronę i złóż zamówienie właśnie u nich. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tam wszystko, czego Ci trzeba. 

Dodano: 01-04-2018


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Branże

Informacje
Telefon: +48 22 649 10 41

WWW: https://www.aga-analytical.com.pl/

Adres: Wiertnicza 52A

Kod pocztowy: 02-952

Miejscowość: Warszawa
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

s

W POBLIŻU ZLOKALIZOWANE


© www.interactiveagency.info.pl 2019.